Sevgili Özge ile yapmış olduğum koçluk görüşmelerinde kendime ve insana dair öyle büyük, meraklı sorular bıraktı ki bana, beni koçluk öğreti ve yaklaşımının öğrencisi olmaya kadar götürdü. “Şu anda ne oluyor?” kadar basit bir soruya yeni bir anlam yükleyip beni AN'a taşıdığın için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Koçluk yolculuğun daim olsun.

AN'a taşıdığın için teşekkürler...
G.A - Marmaris

Koçluk denildiğinde aklınıza ne geliyor? Ben senelerce eğitimini alıp bu konuya eğilmeyi çok düşündüm ama sonuçta bana göre olmadığını fark ettim. Farkındalığım belki de böyle başladı bilmiyorum ama Özge’nin koçluğu ile geliştiğini söyleyebilirim. Ne isteyip ne istemediğimi, sorduğu sorular ve gösterdiği patikalarla o kadar güzel anlattı ki bana, kendimi kendime anlatmamı sağladı aslında. İşin sonunda asla psikolog seansı gibi görmedim süreçlerimizi ama kendi kendimin psikoloğu oldum çoğu zaman bana gösterdiği yol ve sabırla. Karşınızda sabırla, tane tane konuşan, sizi anlamaya çalışarak ve en önemlisi de heyecanla sizi dinleyen bir insan var; en güzeli de cevaplarınızı bulmanız için size doğru soruları soruyor. Teşekkür ediyorum ve biliyorum ki özellikle pandemi döneminde ve takip eden dönemde verdiğim kararlarda, gelişimimde payın büyük.
Başarılarının devamını diliyorum.
İyi ki varsın…

İyi ki varsın…
B.Y. – İstanbul

Bazı yollar vardır, sonunun denize çıkacağını bilsek bile, çıkmaz sokak gibi gelir ama o yolda elinde fener tutmuş bir yol arkadaşınız varsa adımlar güvenle atılır, yolun sonu mutluluk getirir. Benim o yoldaki arkadaşım Özge’ye yoluma ışık tuttuğu için, yol arkadaşı olduğu için ve o özgüveni verdiği için çok teşekkür ederim.

Yoluma ışık tuttuğun için teşekkür ederim...
N.A – İstanbul

Can yoldaşım…Seninle tanışırken bu kadar güzel ve verimli bir yol kat edeceğimizi bilmiyordum. Bu fani Dünya’da kirlenmiş camlarımı silmemi ve kendimi daha iyi fark etmemi sağladığın için çok teşekkür ederim. Karanlık odalarımı, dipsiz kuyularımı fark ettirdiğin için de, kendi terazimi ve gücümü hissettirdiğin için de teşekkür ederim. İyi ki’m oldun güzel tatlı kadın, seninle yeniden gülmek güzeldi. Seni tanıdığıma çok memnun oldum.

Seni tanıdığıma çok memnunum...
K.M - Afyon

“Özge Saygün kimdir?” diye sorarsanız “kendi yolunuzu bulmanızda size en iyi yol arkadaşlığı yapacak kişidir” derim. “Ben ne işe yarıyorum! Hata yapmaktan başka bir şey yapmıyorum ki!” diye diye kendimi bitirdiğim günlerde önce şefkatle tuttu elimden sonra silkeledi. Unuttuğum, karanlık odalara kilitlediğim D.’yi, ben kayboldukça yolu kendi kendime buldurup sabırla kapıları birer birer açtırdı. Bahçeme ördüğüm güvensizlik duvarlarını yıkıp saklı bahçemi güvenli bir şekilde insanlara nasıl açacağımı öğretti. İnsanların beni aslında gördüğünü, aslında çok şey başardığımı ve başarabileceğimi gösterdi. Kendime olan inancımı, insanlara olan inancımı, en önemlisi gülüşümü kaybetmiştim. Bana gülüşümü ve özgüvenimi tekrar buldurduğu için ona minnettarım. Şimdi sıra bir bir hedeflerimi gerçekleştirip adım adım hayalini kurduğum o ayakları yere sağlam basan kadına ulaşmakta. Bilgeliğiyle mayalandırdığı hamurum. Yolum daha çok uzun yavaş yavaş pişiyorum… Arada bir ateşi harlaması gerekecek. Bana elini uzattığın ve hayatıma dokunduğun için çok teşekkür ederim.

Hayatıma Dokunduğun İçin Teşekkürler...
D.O – İzmir

Nereden başlanır, nasıl anlatılır bilmiyorum. Şu an bu satırları yazabiliyor olmak bile benim için büyük bir şükür sebebi... İyi ki vardın, iyi ki varsın. Hayatımda yarattığın iz çok büyük ve çok anlamlı. Teşekkürler güzel yürekli kadın.
2 sene önce kanser ile mücadele sürecimde, hayata tekrar tutunmamı, her olumsuzlukta düştüğüm yerden çıkmama yardım eden o görünmez el olduğun için, beni bana buldurduğun için ikinci baharıma başlangıcım olduğun için minnettarım. Yolun açık olsun güzel insan…

Teşekkürler güzel yürekli kadın...
G.C – İstanbul

Aynı sektördeki 14 yıllık yöneticilik tecrübemden sonra yaptığım sektör ve iş değişikliği sürecinde; Özge, bana samimiyeti, derin dinlemesi ve sabrı ile ışık oldu. Kendi cevaplarımla bana yol gösterdi, yolculuğumuz da hala devam ediyor. Bu majör değişimi yönetmeyi öğrensem dahi, her zaman kendisine başvurmayı isteyeceğimden eminim.

Bana ışık olan Özge'ye teşekkürler...
A.Y – Ankara